Haber

Eskrim Federasyon Kupası Ankara’da Tamamlandı

1075 sporcunun yarıştığı Eskrim Federasyon Kupası Ankara’da tamamlandı.

Türkiye Eskrim Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 10, 12 ve 14 yaş altı kategorilerinde flöre ve kılıç müsabakaları Yenimahalle’de yapılacak. Spor12 ve 14 yaş altı kategorilerinde epe müsabakaları Kompleks içindeki Taha Akgül Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Organizasyonda epede 364, flörede 273 ve kılıçta 438 olmak üzere 31 ilden toplam 1075 sporcu yarıştı.

Federasyon Kupası’nda dereceye giren sporcuların isimleri şöyle:

10 yaş altı kadın folyosu:

1-Duru Ayata

2-Vahide Sena Şenykentli

3-Defne Kotan

3- Dünya Akbaş

10 yaş altı erkek folyosu:

1-Kuzey Erdal

2-Mustafa Muhsin Savaş

3-Ali Kaan Ocaklı

3-Mehmet Soyçopur

10 yaş altı kadın kılıcı:

1-Elif Alkaya

2-Nil Asya Altıntaç

3-Derin Özkan

3- Eylül Aydın

10 yaş altı erkek kılıcı:

1-Bartu Temelatma

2-Haktan Deniz Kızıldağ

3-Deniz Yavuz

3-Bircan Çınar Başpınar

10 yaş altı kadınların epe’si:

1-Begüm Şimşek

2-Zümra Özüm Yardımcı

3-Defne Esin

3-Seina Durmuş

10 yaş altı erkekler epe:

1-Ömer Arda Narin

2-Deniz Alp Öner

3- Ali Ayaz Özbay

3- Ali Baran Tatar

12 yaş altı kadınların epe’si:

1- Ece Su Köroğulları

2-Ece Torucu

3-Didar Yüksel

3-Mirac Serra Değercan

12 yaş altı erkekler epe:

1-Danil Taraskin

2-Doruk Durmuş

3-Rüzgar Aybars Kızıltan

3-Kemal Arel Gürlü

12 yaş altı kadın kılıcı:

1-Ece Kanlı

2-Hafsa Güner

3-Mihrimah Aksu

3-Emine Nihan Akyüz

12 yaş altı erkek kılıcı:

1-Ali Şendurgut

2-Osman İbrahim Erdöl

3-Ege Çolak

3-Çınar Başer

12 yaş altı kadın folyosu:

1-Selin Ece İncesu

2-Toprak Yemeği

3-İmren Cemile Özgür

3 Katlı Duru Akgül

12 yaş altı erkek folyosu:

1-Rutkay Çınar Bayrak

2-Turhan Bora Doğu

3-Abrek Nart Yıldırım

3-Ulaş Metin

14 yaş altı kadınların epe’si:

1-Defne Ada Sümer

2-Defne Caner

3-Nil Aksan

3-Eko Ergünay

14 yaş altı erkekler epe:

1-İskender Yiğit Tiftik

2-Can İbrahimoğlu

3-Hamza Kırmacı

3-Ömer Can

14 yaş altı kadın kılıcı:

1-Isil Betül Elüstü

2-Alya Irmak Özoğul

3-Zeynep Aytekin

3-Irmak Baydil

14 yaş altı erkek kılıcı:

1-Ziya Arda Osmanağaoğlu

2-Ertürk Selim Coşkun

3-Mehmet Doruk Özkan

3-Tuna Çağlar

14 yaş altı kadın folyosu:

1-Ada Kufeciler

2- Elif Ada Yıldız

3-Ecem Özer

3-Nil Minsin

14 yaş altı erkek folyosu:

1- Bulut Ali Yıldız

2-Kuzey Aydemir

3- Çağan Ayaz

3-Ateş Yılmazkarasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu