Haber

Turkcell Genel Müdürü görevinden istifa etti

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, sosyal medya hesabından görevinden istifa ettiğini duyurdu. 2019’dan beri hizmet veriyoruzErkan’ın kararı şirket tarafından KAP’a bildirildi.

Erkan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Turkcell’e liderlik etmek beni her zaman gururlandırdı. Aldığım kararla 15 yılımı geçirdiğim ve bu süre zarfında kurduğumuz bağlarla ikinci evim gibi hissettiğim Turkcell’den ayrılıyorum. Bana emanet edilen koltuğu ve unvanı devrettim ama güçlü ortaklıklarımız hiçbir zaman emanet edilmedi ve bundan sonra da hep devam edecek” dedi.

Erkan, konuyla ilgili açıklamasına şu sözlerle devam etti:

“Birlikte dayanılmaz işler yaptık ve keyifle çalıştık. Tüm Turkcell ailesinin her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Turkcell Superonline’a başladığım ilk günden bu yana unutamayacağım bir macera yaşadık birlikte. Ben seninle var oldum. Desteğiniz ve bana olan güveniniz için çok teşekkür ederim. Her zaman söylediğim bir şey var; Turkcell adı sadece bir tabeladır, esas olan ve ona ruhunu veren insanlardır. Turkcell’i Turkcell yapan bu insanlarla hikayemiz şüphesiz bugün bitmiyor. Yarın yeni bir gün. Turkcell başarılı işlerine yenilerini eklerken ben de ülkemin gözbebeği şirketim ile gurur duymaya devam edeceğim.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu